Main Menu

Śmierć śledzi poczynania bohaterów w książkach od niepamiętnych lat. Ma się z nią styczność w Biblii, w twórczości poetów wszelkich epok. Pytanie: „co jest po przekroczeniu granicy między życiem a śmiercią?” przez cały czas dręczy człowieczeństwo. W różnorodnych kulturach stworzono przeróżne metody grzebania zmarłych.

Ogródki działkowe to rzeczy dla mnóstwa ludzi po prostu wyjątkowe, umożliwiające uciec od powszednich zadań oraz zagłębić się w naturze. Nie dziwi więc, iż rodziny, mające choć kawałek gleby, dbają o niego oraz chcą, aby prezentował się najwspanialej na świecie.

obrazDla twórcy w dzisiejszych czasach nie jest istotne to, w jakim miejscu się mieszka. Można bez zastanowienia powiedzieć, że wszędzie, gdzie jest internet, można jako artysta zarobić.

sypualniaWybór wystroju wnętrza, w którym się przebywa, ma wpływ na nastrój. Dlatego też mówi się, iż należy z głową dobierać rodzaje ścian. Czerwona tapeta ma szansę wywoływać agresję, podświadomie denerwować, a także doprowadzać do podłego nastroju.