Main Menu

tattoo2Jednym z ciekawszych pomysłów na biznes może być studio tatuażu i piercingu. To branża, która rozwija się naprawdę dynamicznie i pozwala znaleźć zajęcie osobom o artystycznym zacięciu: absolwentom Akademii Plastycznych i innym artystom. Jednak tatuowanie to nie tylko możliwość tworzenia sztuki – trzeba spełnić szereg warunków, by studio przynosiło dochody.

zabytek10Wybierając się na wycieczkę albo urlop, zazwyczaj postanawiamy zwiedzać. Oglądamy wówczas nie tylko zawartość muzeów, lecz i architekturę. Zachwyca nas twórczość projektantów i budowlańców.

muzyka09Jak świat szeroki, niełatwo byłoby odszukać osobę, która nie byłaby zainteresowana kiedyś muzyką. Muzyka towarzyszy nam wszędzie i już od najmłodszych lat możemy zetknąć się z rytmami. W tym momencie rodzajów muzycznych istnieje ogrom, i nierzadko różnią się od siebie tak ogromnie, aż trudno zakładać, żeby pochodziły z jednego pnia.

zwierzęta w sztuce 03

Ludzkość jest bezsprzecznie fragmentem przyrody. Pod pewnymi kątami jest w stanie nad nią dominować, ale nigdy nie da rady odejść poza nią. Z tej wiedzy pochodzi człowieczy respekt dla natury, który przez wieki przybierał wielorakie postaci. Jedną z nich wydaje się sytuowanie motywów roślinnych i zwierzęcych w dziełach sztuki.