Main Menu

kino1We wrześniu jest jeszcze ciepło i chce się spędzać większość dnia na dworze. Największe miasta wykorzystując wysokie temperatury, chętnie przygotowują kina plenerowe. Możesz wykorzystać ten pomysł i zrobić tego typu imprezę u siebie w ogrodzie. Ewentualnie na tarasie. To wspaniały pretekst, by spotkać okolicznych mieszkańców.

Co musisz przygotować, by urządzić taką tematyczną imprezę dla filmomaniaków? Priorytetem okazuje się sprzęt do puszczania wybranych produkcji filmowych. Jeżeli nie masz specjalnego sprzętu, przygotuj obrus albo inny kawałek materiału i skieruj na nie światło z rzutnika. Meble ogrodowe, dostępne chociażby na tej stronie, nie stanowią konieczności, zupełnie wystarczające będą poduchy i koce. Lecz jeżeli nie lubisz rozkładać gości na ziemi, przygotuj krzesła z technorattanu. kino2Jeszcze więcej wygody da kanapa ogrodowa (lub kanapa na taras, jeśli nie masz ogródka), ale ona także zarekwiruje większą przestrzeń.

Rzuć okiem - https://meble.ogrodowe.net/tunele-foliowe-ogrodnicze

Najwięcej gości pomieści chyba drewniana ławka. Mimo to zachęcam cię do porzucenia konwenansów i skorzystania z poduch, karimat czy koców. Dzięki temu możesz zaprosić więcej gości, atmosfera będzie luźna i nie ryzykujesz kłótni o to, czyja w tym momencie jest kanapa ogrodowa albo czy krzesła z technorattanu nikomu nie przesłaniają widoku.

W następnej kolejności zostanie już tylko kwestia wyboru filmu. Warto zrobić krótki czas wcześniej sondę wśród zaproszonych gości albo ogłosić konkretny film. Z pewnością nie szukajcie filmu na spotkaniu: zanim się na coś zdecydujecie, stracicie za dużo czasu.